בשביל
הילדים

בשביל הילדים

מבשלים באהבה מאז 1997

מאז 1997 חברת לאנץ׳ טיים (שלי׳ס אספקת ארוחות בע״מ) מתמחה בייצור ואספקת ארוחות צהריים חמות, טעימות, איכותיות ומזינות לגני ילדים, צהרונים, מתנ״סים, בתי ספר וקייטנות.

לאנץ׳ טיים מעסיקה סוללת שפים מנוסים הפועלים בשיתוף פעולה הדוק עם תזונאית החברה רחלי קורנברג בן שלום, תזונאית קלינית, מרצה ומנחת קבוצות לאורח חיים בריא.

אנו החברה היחידה בתחום המזון המוסדי המתמחה בייצור ארוחות חמות לילדים בלבד! כל אלה ועוד מבטיחים לכם ההורים שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות, לטריות ולטעמו הביתי המצויין של המזון שילדכם מקבל.

מהשדה לצלחת

כמו כל מסעדות העילית החלטנו להבטיח לעצמנו את חומרי הגלם הטריים ביותר והאיכותיים ביותר.

ירקות ופירות כחול לבן. תוצרת מקומית בלבד. חקלאים שלנו, וחלקות גידול יעודיות שלנו. תוך פחות מ 24 שעות מהקטיף מגיעים הירקות והפירות אל בית האריזה המתקדם שלנו, שם הם עוברים מיון קפדני וחיטוי, נארזים וממשיכים אל הסירים במטבח. ומשם, לצהרון, אל הצלחת.

אין איכותי מזה. אין טרי מזה.

המתקנים שלנו

מטבח ללא אלרגנים
מטבח ברקן
מטבח הוד השרון
בית האריזה

הילדים של לאנץ' טיים
מקבלים רק מזון טרי!

הלקוחות הקטנים שלנו נהנים מארוחות חמות וטריות המיוצרות מידי יום ביומו, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל. כל מרכיבי המזון, התבלינים וחומרי הגלם השונים נבחרים בקפידה ומסופקים בידי החברות המובילות במשק.

המנות היומיות מיוצרות בסטריליות מירבית ונארזות מיד עם סיום הכנתן במכלי מזון ייעודיים. הארוחות מובלות בצידניות מיוחדות המבטיחות שילדכם יקבל את המנה שלו חמה, טרייה ובטעם של בית.

כריכים בגן - קישור למדור מנות מיוחדות

תחנות בזמן

לקוחות קטנטנים -
דרישות גדולות

לקלוע לטעמו של ילד זו לא משימה פשוטה, אבל שנים של נסיון ואלפי פיות קטנים מרוצים מידי יום ביומו, הם ההוכחה שאנחנו באמת מבינים ילדים. המנות החדשות שלנו עוברות בהצלחה מבחני טעימה של קבוצות ילדים ורק אז מוצאות את דרכן אל התפריט. מערכת מחשוב מתקדמת מבטיחה שכל מנה היוצאת מלאנץ׳ טיים מותאמת ברמה הפרטנית לטעם, לדרישות, לרגישויות הרפואיות ולקריזות הקטנות של כל ילד וילד.

אוכל לגני ילדים ולצהרונים - קישור לאוכל שלנו

הצוות שלנו

אלי מלכה

בעלים

חדוה זמיר

סמנכ"לית

אייל שדביץ

סמנכ״ל תפעול

אילן צווירן

שף החברה

אמיר דרור

שף תפעולי ללא אלרגנים

ארז סממה

מנהל מטבח ללא אלרגנים

סלאמה אלאטרש

מנהל מטבח ברקן

ישראלה אדגך

מנהלת מטבח הוד השרון

רמי אייל

מנהל אבטחת איכות

דניאל שטרנבך

מנהל קשרי לקוחות

ורד עקיבא

מנהלת מוקד לקוחות

הצג עוד

תיק תקשורת

דילוג לתוכן