מקיאטו חזק
אלי מלכה
אלי מלכה

השנה שהיתה או השנה שתהיה?

אני אף פעם לא סגור על מה לכתוב, על השנה שהיתה? או על השנה שתהיה? אז בואו נלך על ׳פוסט טעימות׳ שכזה, קצת מזה וקצת מזה…

שנת תשעח

קודם כל מגיע לנו מזל טוב, השנה חגגנו 20 לקיומה של לאנץ׳ טיים,  וברוח ה׳האפי האפי׳ שלנו ירדנו עם כל העובדים לאילת ועשינו שמח.

השנה גם פתחנו את הקו החדש, ׳תפריט המנות המיוחדות׳, ארוחות בריאות לילדים בעלי רגישויות למזון: ללא גלוטן, ללא ביצים, ללא לקטוז, ללא סויה וללא שומשום. התפריט החדש התקבל בשטח באהבה ובשמחה והתגובות נהדרות.

השנה המשכנו לשפר ולעדכן את המנות ואת התפריט, אנחנו מגיבים טוב יותר ומהר לקבוצות המיקוד השונות שלנו ולרג׳קטים מן השטח.

משרד הבריאות התעורר בקיץ האחרון ומתחיל לצמצם פערים, על פי מדורי החדשות ״מהפיכת המזון בצהרונים״ יצאה לדרך בדמות של הנחיות ׳חדשות ישנות׳ וחיוב תפריט מיוחד מותאם לילדים בעלי רגישויות למזון. בצניעות האופיינית לנו נזכיר שאנחנו כבר מזמן שם…

חוק הצהרונים החדש הידוע בכינויו ׳נטו משפחה׳  יצא לדרך במטרה להנגיש את ארוחות הצהריים המזינות. כידוע לכולנו הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות והחוק החדש יצר מהומת אלוהים בעולם הצהרונים. ככה זה כשכולם מתכוונים לטוב אבל לא ממש מסונכרנים ביניהם. עוד נעסוק בכך בהרחבה בשנה הקרובה.

גם השנה נתחיל הכי מהר שאנחנו יכולים ואז נגביר את הקצב, נמשיך במסענו בעולמות ה well being  של הילדים,  נמשיך להפיץ את בשורת ההאפי האפי, נרחיב את הסדנאות, את סיורי המבקרים ואת אירועי הטעימות, נעמיק את שיתופי הפעולה בקטגוריה ונעבוד יד ביד עם הסייעות ועם השטח.

אז זהו, שתהיה לנו שנה מוצלחת במיוחד
והעיקר, שהילדים של כולנו ימשיכו להיות שמחים ובריאים

שלכם
אלי מלכה

אלי

איירון מן, ישרא מן, אוטוטו סופרמן, רץ, רץ, רץ, כל הזמן בתנועה, ככה בספורט, ככה בחיים, ככה בעסקים.

אבא, ספורטאי וקולינר. איש ברזל עם לב של צמר גפן מתוק. אוהב ילדים, אוהב אוכל טוב, אוהב ספורט, ובעיקר, אוהב לשלב בין כל הדברים שהוא אוהב.
שם, בריצות הארוכות, ברגעים הצלולים האלה כשיש לך זמן לחשוב ולחשוב ולחשוב, שם נולדה ה׳האפי פוד׳, הרוח של לאנצ׳ טיים, תפיסה של אופטימיות ושל שמחת חיים, תפיסה שאומרת שעובדים שמחים עושים מטבח שמח, ומטבח שמח עושה אוכל שמח, ואוכל שמח עושה ילדים שמחים. פשוט.
זה אלי וזו לאנצ׳טיים.
נעים מאד…

רוצים עוד כתבות שלנו?

פוסטים אחרונים של אלי

מטה החברה: היובלים 11, הוד השרון
מרכז המבקרים: הענבר 6, אזה"ת ברקן
שרות לקוחות: 09-7690600

דברו איתנו

דילוג לתוכן