מקיאטו חזק
אלי מלכה
אלי מלכה

השנה שתהיה – תשע"ט

אומרים עלי שאני פריק קונטרול. אז אומרים… בעולם הקולינריה אין דרך אחרת! הדרך היחידה להבטיח את החוויה של הסועד היא לשלוט בכל שרשרת האוכל. מחומרי הגלם, דרך המתכונים והבישול, השינוע והאווירה. השנה החלטנו לקחת את זה צעד נוסף קדימה. אז בואו ואספר לכם על זה.

אלי מלכה על רקע מטבח לאנץ טיים בברקן

ממרחי הבית

כל מי שעוקב בטח שם לב לשינויים התמידיים בארוחת הארבע בצהרונים. משרד הבריאות משנה שוב ושוב את עמדתו ואת הנחיותיו.  מה בריא מה פחות בריא, מה מותר מה אסור, כן ממרח שוקולד, לא ממרח שוקולד, כן סילאן לא סילאן, כן חרובים לא חרובים… באמת שקשה לעקוב.

אז אני שמח לספר לכם שהחל מהשנה הקרובה יהנו הקטנטנים שלכם בצהרונים, מהממרחים הבריאים של קו סלטי הבית שלנו.

מה זה אומר ממרחים בריאים שילדים אוהבים? פשוט!

כמו כל המנות בתפריט שלנו גם הממרחים החדשים הם תוצר של שיתוף פעולה בין שפים, תזונאים קליניים ויועצים קולינריים. וכמובן, בהלימה להנחיות משרד הבריאות.

כתמיד, אנחנו לא מתפשרים! לא על מוצרי גלם טריים ואיכותיים ולא על הטעם הביתי! וכמובן שאנחנו לא פונים לייצר, לפני שכל הממרחים עברו מבחני טעימה אכזריים, של ילדים כמובן.

בשלב זה אנחנו מציעים 7 ממרחים: ממרח סלק, ממרח גזר, ממרח שעועית, ממרח עדשים, טחינה ביתית, וחומוס מופחת שומן – 7 אחוז שומן בלבד!

 

מהשדה לצלחת

תשאלו כל שף מתחיל והוא יספר לכם שהסוד לאוכל טעים הוא חומרי הגלם. פרודוקטים בפלצנית…

איך מגדלים אותם ואיך מטפלים בהם. אז הרמנו את הכפפה וכמו כל המסעדות המצליחות, החלטנו להבטיח לעצמנו את הירקות הטריים ביותר והאיכותיים ביותר. 

ואיך אנחנו עושים את זה? פשוט! אנחנו עובדים רק עם תוצרת מקומית. ירקות כחול לבן! ומהיום, אנחנו עובדים רק עם מגדלים שלנו, בחלקות גידול שלנו, ומלווים את הירקות שלנו, מהזריעה והשתילה ועד הקטיף. ואז, בבית האריזה – שלנו. נו, הבנתם את הרעיון. שלנו!

תוך פחות מ 12 שעות מהקטיף הירקות כבר בדרך מהשדה אל בית האריזה. תוך 24 שעות מהקטיף הירקות עוברים מיון קפדני וחיטוי וממשיכים אל המארזים ואל הסירים במטבח. ומשם, אל הצלחת.

וכמו שאנחנו קוראים לזה: מהשדה לצלחת.

אין יותר איכותי מזה. אין יותר טרי מזה.

אלי

איירון מן, ישרא מן, אוטוטו סופרמן, רץ, רץ, רץ, כל הזמן בתנועה, ככה בספורט, ככה בחיים, ככה בעסקים.

אבא, ספורטאי וקולינר. איש ברזל עם לב של צמר גפן מתוק. אוהב ילדים, אוהב אוכל טוב, אוהב ספורט, ובעיקר, אוהב לשלב בין כל הדברים שהוא אוהב.
שם, בריצות הארוכות, ברגעים הצלולים האלה כשיש לך זמן לחשוב ולחשוב ולחשוב, שם נולדה ה׳האפי פוד׳, הרוח של לאנצ׳ טיים, תפיסה של אופטימיות ושל שמחת חיים, תפיסה שאומרת שעובדים שמחים עושים מטבח שמח, ומטבח שמח עושה אוכל שמח, ואוכל שמח עושה ילדים שמחים. פשוט.
זה אלי וזו לאנצ׳טיים.
נעים מאד…

רוצים עוד כתבות שלנו?

פוסטים אחרונים של אלי

מטה החברה: היובלים 11, הוד השרון
מרכז המבקרים: הענבר 6, אזה"ת ברקן
שרות לקוחות: 09-7690600

דברו איתנו

דילוג לתוכן