צלחות עם מנות שונות של ספיישליס - מנות עיקריות ותוספות
נגן וידאו

מנות מיוחדות – עכשיו אפשר גם להזמין הביתה

מנות מיוחדות – עכשיו אפשר גם להזמין הביתה

על כל שנה אני מספר שהיא היתה שנה מיוחדת, אבל תשע"ח באמת היתה כזאת. זו השנה בה התחלנו לייצר מנות מיוחדות – ללא גלוטן וללא אלרגנים, בתקן GMP, בפיקוח משרד הבריאות. וגם הקשבנו לכם ההורים, והחלטנו להרים את הכפפה…

המנות המיוחדות מיועדות לילדים חולי צליאק או רגישים לגלוטן ולילדים אלרגיים לחלב, סויה, ביצים, שומשום, שקדים, אגוזי לוז ובוטנים. תכלס, כרגע אנו היחידים בקטגוריה, הפועלים בהיתר מלא של משרד הבריאות, והיחידים שרשאים לייצר ללא שקדים, ללא אגוזי לוז וללא בוטנים.

ולא פחות חשוב!

לאור הפניות הרבות שקיבלנו מההורים הקמנו את ספיישליס׳  – חנות מקוונת להזמנת ארוחות מוכנות ללא גלוטן וללא אלרגנים. עד הבית! עכשיו הילדים יכולים ליהנות מהאוכל המוכר להם מהצהרון, ואתם יכולים ליהנות מארוחות קלות להכנה, 5 דקות בלבד! במחיר ידידותי, שווה לכל נפש.

אלי מלכה

מקיאטו חזק

הבלוג של אלי מלכה

בעלים ומנכ"ל לאנץ טיים

אבא, ספורטאי וקולינר. איש ברזל עם לב של צמר גפן מתוק. אוהב ילדים, אוהב אוכל טוב, אוהב ספורט, ובעיקר, אוהב לשלב בין כל הדברים שהוא אוהב.

שם, בריצות הארוכות, ברגעים הצלולים האלה כשיש לך זמן לחשוב ולחשוב ולחשוב, שם נולדה ה׳האפי פוד׳, הרוח של לאנצ׳ טיים, תפיסה של אופטימיות ושל שמחת חיים, תפיסה שאומרת שעובדים שמחים עושים מטבח שמח, ומטבח שמח עושה אוכל שמח, ואוכל שמח עושה ילדים שמחים. פשוט.
זה אלי וזו לאנצ׳טיים.
נעים מאד…

מטה החברה: היובלים 11, הוד השרון
מרכז המבקרים: הענבר 6, אזה"ת ברקן
שרות לקוחות: 09-7690600

דברו איתנו

דילוג לתוכן