חדוה ב-ו' אחת
חדוה זמיר
חדוה - מנהלת קשרי לקוחות לאנץ טיים

מנהלת קשרי הלקוחות של לאנץ טיים

ידע זה כוח

הורים וצוותים חינוכיים רוצים, בצדק, לדעת ממה ניזונים ילדי הגן והצהרונים; מה מקור האוכל ומהי איכותו; מה רמת ההשגחה התברואתית ובטיחות המזון בתהליך ההכנה והשינוע; עד כמה האוכל מותאם לטעמם של הילדים ולצרכים התזונתיים שלהם.

בכלל, בשנים האחרונות ניכרת עליה במודעות לנושא התזונה הנכונה כחלק מאורח חיים בריא. הרשת מלאה בתכנים ומידע בנושא. אלא שלפעמים, אפילו מלאה מידי. כך קורה שמחקרים מבוססים ותחקירים מלומדים מתערבבים עם פרשנויות סובייקטיביות, אייטמים שתכליתם לעורר רעש ולמשוך גולשים, כתבות מתלהמות ומעוררות פאניקה, או דווקא תגובות אדישות המגמדות דברים חשובים.

אז איך תדעו מה נכון ומה לא, מתי לדאוג ומתי להרגע?

אישה חסרת אונים

מידע מקצועי

המטרה שלנו בלאנץ' טיים היא להכין ולספק אוכל לילדים. ארוחות בריאות ומזינות, המותאמות הן לחך והן לצרכים הבריאותיים של הילדים. לשם כך אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע כמו תזונאיות ושפים. אלה מביאים מהידע שלהם, מעדכנים ומתעדכנים תדיר, כל אחד בעולם התוכן שלו. וחשוב לא פחות – אנחנו במגע תדיר עם השטח, חושפים את הילדים למוצרים חדשים ועורכים מבחני טעימה.

כך למעשה אנו אוספים מידע מקצועי קולינרי. מידע שמתבסס הן על הניסיון שלנו והן על מחקרי ספרות מקצועית ואינטרנט. את המידע אנו בוחנים ומבקרים עם אנשי המקצוע. אנחנו מיישמים אצלנו מסקנות אליהן הגענו, משתפים את הדברים החשובים עם הצוותים בגנים ובצהרונים, ומעלים גם לאתר שלנו. חשוב לנו לפרסם אינפורמציה מעשירה שתועיל לכל לקוחותינו.

מערך ההסברה

מעבר לתפקיד האתר כצינור להעברה של מידע כללי, חשובה לנו ההיכרות הבלתי אמצעית עם הלקוחות. כזו שתאפשר תקשורת יעילה, ותבהיר מה קורה ספציפית אצלנו בלאנץ' טיים, לאור כל המחקרים, הדרישות וההמלצות של גופים שונים.

אז יש לנו, כאמור, את האתר, שמכיל גם הרבה מידע על הקורה אצלנו. כמו כן אנחנו עורכים סיורים במטבח לוועדי הורים ולצוותים, על מנת לחשוף אותם לאוכל שלנו ולתהליכי העבודה. מרכז השרות שלנו ערוך גם הוא לקבל כל פנייה, לענות על כל שאלה ולטפל בכל בעיה.

ההורים והצוותים נהנים מכל מערך ההסברה הזה. אבל אם להיות כנים, האינטרס הוא קודם כל שלנו. לעיתים אני נתקלת בהורים שמסיקים מסקנות על סמך ספקולציה כזו או אחרת לגבי טיב האוכל או ההגשה. או באחרים שחוששים לאחר שנתקלו בבעיות במקומות אחרים. אולם כאשר הורים בדקו באופן ישיר את הדברים מולנו, או פשוט נוכחו במו עיניהם מה קורה בפועל, נחה דעתם.

אז מבחינתנו, נשמח לכל פניה שלכם, כל שאלה או בקשה להבהיר עניין כלשהו. ואתם בהחלט מוזמנים לבוא לבקר אצלנו, כי אין טוב ממראה עיניים.

יש לה משרד חדש, קטן כזה, חמוד, היא עדיין לא פגשה אותו, כל היום בתנועה, אבל היא אופטימית. הבנתם את הרעיון, מהאנשים האלה שלוקחים את העבודה ללב ומביאים את הלב לעבודה.

זאת חדוה, חדוה, ב-ו׳ אחת, לא במלעיל, במלרע…

נעים מאד


רוצים עוד כתבות שלנו?


פוסטים אחרונים של חדוה

מטה החברה: היובלים 11, הוד השרון
מרכז המבקרים: הענבר 6, אזה"ת ברקן
שרות לקוחות: 09-7690600

דברו איתנו

דילוג לתוכן